Hakkımızda

Hakkımızda

14 Şubat 1997 Tarihinde İzmir, Dikili’de Kurduğumuz Veysel Süt Ürünleri Mandırası En Kaliteli Ürünleri En Uygun Fiyatlarla Herkese Ulaştırabilme Hedefimizin Hayata Geçen İlk Adımıydı. İşimize Duyduğumuz Güvenin, Verdiğimiz Emeğin Karşılığını Bugün Kaliteli Ürün ve Uygun Fiyat İmkânını Yıllar Boyu Sunabilme Gururunun Yanında Ticaret Dünyasında Dürüst Duruşuyla Bilinen İşletmemizin E-Ticaret Sahasında Yoğurtçu Veysel Markasını Kurmuş Olmasıyla Aldık. Kurucularımızdan Veysel Uysal ve Seyfettin Uysal’ın Özverili Bir Şekilde Yürüterek Şirketimizi Bugünkü Konumuna Taşıyan Çalışmaları Artarak Devam Edecek Olan Gelişmelerin Teminatı Niteliğindedir.

Yıllardır İçerisinde Çalıştığımız Süt ve Süt Ürünleri Sektöründe Butik Bir Mandıradan Kalitesinden Ödün Vermeden 200’ün Üzerinde Kafe ve Restorana Taze Ürün Sevkiyatı Yapan Bir İşletmeye Dönüştük. Herkesi Kaliteli ve Uygun Ürünlerle Buluşturma İsteğimiz Doğrultusunda Yoğurdun Yanında Lor, Peynir, Tereyağı Gibi Farklı Kategorilerde de Ürün İmal Edip Sizlere Ulaştırıyoruz.

Yoğurtçu Veysel Markasıyla Kalitesine Kefil Olduğumuz Peynir, Yoğurt ve Tereyağlarının Üretimi Kuşaktan Kuşağa Aktarılarak Devam Ediyor. Yıllar Önce Kurulan Mandıranın Babadan Oğula Taşınan Meşalesi Bugün Üçüncü Kuşak Olan Arslan Uysal’ın Elinde Işığını Yaymaya Devam Edeceği Günü Bekliyor.

Vizyonumuz : Türkiye’nin En Büyük Süt Ürünleri Satışı Yapan E-Ticaret Sitesi Olacağız.

Misyonumuz : Doğru Kalite-Fiyat Dengesini Sağlayarak, Geniş Ürün Yelpazesiyle Tüketici Beklentilerini En Üst Düzeyde Karşılamak.